Power Sport

Premiera baletowa – Teatr Syrena – Pokaz dla mediów

Premiera baletowa – Teatr Syrena – Pokaz dla mediów

admin 20 maja, 2015 0 Comments

Warsaw Ballet mediaJuż 5 czerwca w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się pierwsza premiera nowego i jedynego prywatnego zespołu baletowego w Polsce – Warsaw Ballet (www.warsawballet.pl).

Spektakl „Of Love” w formie wieczoru baletowego będzie taneczną interpretacją różnych barw miłości. Choreografie przygotowali Natalia Maria Wojciechowska oraz Bartosz Woszczyński.

 

 

 

 

Więcej o spektaklu „Of Love” na stronie http://www.warsawballet.pl/pl/repertuar/item/7-of-love-wieczor-baletowy

Zespół Warsaw Ballet został utworzony przez Natalię Marię Wojciechowską, byłą solistkę Polskiego Baletu Narodowego, uczestniczkę telewizyjnych show „Mam Talent” oraz „Got To Dance”.

 

POKAZ DLA MEDIÓW

 

25 maja o godzinie 15.30 próba sceniczna całości w Teatrze Syrena

WYSTARCZY PRZYJŚĆ DO TEATRU BEZ WCZEŚNIEJSZEGO ZAPOWIADANIA SIĘ
wejście widownię przez wejście główne Teatru

Celem umówienia się na wywiad z dyrektorem Warsaw Ballet w innym terminie prosimy o kontakt telefoniczny na numer :601 33 22 40

 

Zwiastun spektaklu:

 

{youtube}4luR6BPN0kk{/youtube}

 

 

Warsaw Balet 1