Power Sport

Jubileusz Agencji POWER 11

POWER’s Day – Jubileusz Agencji POWER w piątek 13-tego

Jubileusz Agencji POWER 11Agencja POWER hucznie świętowała swój jubileusz podczas urodzinowej gali Power’s Day, a był to piątek 13-tego. Zdradzimy Wam trochę sekretów z przebiegu przygotowań.

Wstępne rozmowy i przygotowania do obchodów jubileuszu dwudziestolecia swojego istnienia rozpoczęły się w styczniu 2017 roku.

Zaczęliśmy od określenia miejsca wydarzenia. Postanowiliśmy, że wybierzemy je spośród członków Stowarzyszenia Branży Eventowej i że będzie ono w Warszawie. Dlaczego Stowarzyszenie? Olga Krzemińska-Zasadzka jest w zarządzie Stowarzyszenia od początku jego założenia (2010 rok) i bardzo lubi współpracować z firmami, które są na rynku, wzajemnie się wspierają i mówią jednym głosem. Po przeanalizowaniu ofert wybór padł na Osadę Grill & Bar – miejsce z historią, dogodnym dojazdem dla gości z Warszawy, posiadające w ofercie wyśmienity catering (Accata Catering), dość dużą scenę oraz bary, co miało ułatwić logistykę wydarzenia Agencji, która na co dzień ma bardzo dużo pracy.

Jubileusz Agencji POWER 18

Ponieważ historia Agencji sięga ostatniego tygodnia marca 1997 roku, pierwotnie wydarzenie planowaliśmy w kwietniu 2017. Nasze plany szybko się jednak zmieniły: wygraliśmy największy event tego roku, Shell V-POWER SHOW, który wspaniale wpisał się w ten nasz jubileuszowy rok i zanim się obejrzeliśmy były już wakacje. 

Zaczęliśmy więc myśleć o nowym terminie. Po przejrzeniu kalendarza eventowego szybko okazało się, że jedyne dogodne terminy dla nas i pracowników to 12 i 13 października 2017. Zaczęliśmy dogrywać podwykonawców – wtedy okazało się, że z podanych terminów lepszy dla nich jest 13-sty.

Jubileusz Agencji POWER 10

Piątek  13-tego

Pewnie niektórym kojarzy się ze strachem przed wychodzeniem z domu, my przeistoczymy w nasz Szczęśliwy Dzień, który już zawsze będzie się nam dobrze kojarzył.

Założyliśmy liczbę 200 gości na wydarzeniu  –  ludzi związanych z naszą historią od 1997 roku: osób, które wyjeżdżały z nami na indywidualne wyjazdy narciarskie, najlepszych Klientów, najlepszych podwykonawców i oczywiście naszych pracowników.

Jubileusz Agencji POWER 14

Zaproszenia w formie Save the Dategoście otrzymali na początku września. w celu zarezerwowania terminu, a po 2 tygodniach rozesłane zostały spersonalizowane zaproszenia, ukazujące historię firmy oczami Olgi Krzemińskiej-Zasadzki:

  • W 1997 roku zaczęłam robić swoje pierwsze grupy Klientów indywidualnych do Val Thorens.
  • 07.1997 roku założyłam swoją pierwszą działalność gospodarczą.
  • W 1998 roku powstała nazwa PowerSport.
  • W 2007 roku poznałam lepiej Księcia z bajki podczas wydarzenia motoryzacyjnego Rage-Race.
  • W latach 2009/2010 roku nastąpił nasz silny rozwój jeśli chodzi o wydarzenia dla firm i instytucji, zaczęłam także działać silniej dla branży, tworząc i zasiadając w Zarządzie Stowarzyszenia Branży Eventowej, a później dołączając także do innych Stowarzyszeń.
  • 07.2013 przekornie 13-tkom wzięliśmy ślub.
  • W 2014 roku postanowiliśmy zostawić nazwę tylko Power, gdyż rozwinęliśmy się i organizowaliśmy nie tylko sportowe wydarzenia, ale też duże gale i bankiety, konferencje, wyjazdy motywacyjne.
  • W 2017 roku… 20 lat od czasu kiedy się to zaczęło, zapraszamy Was na lampkę szampana przy wspomnieniach z tego okresu.

Ciebie, bo jesteś częścią tych wspomnień, które wiążą się z naszą pasją, pracą i życiem…

Jubileusz Agencji POWER 19

Zaproszenia wysłane. Zaczęły się miliony spraw każdego dnia: ustalanie zespołu, tancerek, konferansjera, dodatkowo stand up, animacje z historii firmy, prezentacja pracowników i wyłonienie tych najdłużej pracujących i najbardziej z nami związanych, następnie prezentacja i wyróżnienie firm partnerskich/podwykonawczych, które pracują z nami od początku działalności eventowej. Wreszcie wyłonienie najdłużej z nami współpracujących i najlepszych Klientów. To było najtrudniejsze. Policzyliśmy, że od 2010 roku obsłużyliśmy 260 firm. Wiele z nich organizuje z nami wydarzenia co jakiś czas, raz na parę lat. Wyłoniliśmy 6 firm, które są z nami od początku działalności eventowej i cyklicznie przygotowują z nami wydarzenia. Nagrodziliśmy je  –  tak jak i naszych wieloletnich partnerów  – statuetką dwudziestolecia.

10 października 2017 roku zamknęliśmy listę zgłoszeń z 204 osobami zapisanymi na wydarzenie, w tym około 45 naszymi Klientami i 80 osobami z firm podwykonawczych.

Jubileusz Agencji POWER 4

Oprócz programu artystycznego, wręczenia nagród i degustacji tortu, postanowiliśmy dodać jeszcze parę smaczków… Wysłaliśmy do gości i wydrukowaliśmy wesoły regulamin wydarzenia, na stołach postawiono teksty „Ponad 20 najważniejszych momentów z życia agencji POWER”, „13 powodów, dlaczego warto współpracować z Agencją” oraz „Harmonogram  –  czyli co się tu będzie dzisiaj działo”. Salę udekorowano na firmowy kolor agencji – czerwony, umieszczono wydruki wielkoformatowe z najlepszych realizacji Agencji, w wejściu położono czerwony dywan dla naszych specjalnych gości, słupki i ściankę 20-stolecia.

Montaże odbyły się od rana POWER’s Day, o 15:00 rozpoczęły się próby. Od 18:30 zaczęli pojawiać się goście – niesamowici ludzie, związani z Agencją od dawna, z cudownymi prezentami i mega dużą dawką gratulacji, podziękowań, uścisków i emocji. Napełnili nas nimi, dzięki czemu cały nasz wieczór był już tylko coraz bardziej magiczny, energetyczny – POWER’s DAY.

Jubileusz Agencji POWER 2

Dziękujemy serdecznie wszystkim Partnerom i zapraszamy na relację zdjęciową POWER’s DAY -13-sty piątek 2017 roku na naszej stronie na Facebooku

/https://www.facebook.com/agencjapower?notif_t=page_new_likes/

Olga Krzemińska-Zasadzka
Managing director Agencaj POWER, v-ce Prezes SBE
 
Jubileusz Agencji POWER 22

Partnerzy wydarzenia:


Agencja Power jest organizatorem wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji. W ostatnich latach została laureatem nagród takich jak: Solidna Firma, Procon Awards, Certyfikat Polski Produkt, Firma Roku, MP Power Award oraz medalu Wydarzenie/Usługa Roku – portalu MeetingPlanner, nagrody Polskiego Internetu w dziedzinie “Rozrywka i Rekreacja”.

Power to mieszanka chęci działania, energii i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu szczegółowego planowania wydarzeń i wysokiego poziomu usług z kreatywnością, jesteśmy dla naszych klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem oraz zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które regularnie korzystają z naszych usług.

Początki Agencji Power (dawniej PowerSport) sięgają 1997 roku, kiedy rozpoczęliśmy organizację wyjazdów zimowych.

Firma należy do SBE, SKKP, SOIT, SITE.

Agencja Power Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa mazowieckiego pod numerem 1279.

Kategorie

Tagi

Ostatnie wpisy

1
Trzy medale na MWP.
5 maja, 2024
2
Costa del Sol –.
19 stycznia, 2024
3
4
5
6
7
Czas odbudować relacje. Jak.
2 listopada, 2021
8
POWER Digital events
13 maja, 2021
9
Event online z POWER
13 maja, 2021
10
Jakie są wady i.
11 stycznia, 2021
11
Turkey – exoticism on.
18 stycznia, 2017
12
Bansko – the birth.
18 stycznia, 2017
13
Three Valleys – 600km.
16 stycznia, 2017
14
Vallnord and Grandv alira.
16 stycznia, 2017
15
Maso Corto – a.
16 stycznia, 2017
16
Dolomiti Superski – an.
16 stycznia, 2017
17
Slovakian Tatra Mountains –.
16 stycznia, 2017
18
Sankt Moritz – Swiss.
16 stycznia, 2017
19
Zillertal – in the.
16 stycznia, 2017
20
Eventy, imprezy zimowe –.
7 listopada, 2015
21
Atrakcje zimowe dla firm.
4 września, 2015
22
23
24
Christmas Party – “Christmas.
22 października, 2012
25
Theme evening – Event.
6 lutego, 2012
26
James Bond evening Warsaw.
2 stycznia, 2012
27
28
Freeride / Freesking /.
23 sierpnia, 2011
29
Firmowe wyjazdy narciarskie i.
22 sierpnia, 2011
30
31
Incentive w Polsce –.
19 sierpnia, 2011
32
33
34
35
Wyjazdy firmowe na narty
4 lutego, 2011
36
37
Gale, bale i bankiety.
4 stycznia, 2011
38
Japanese Event – theme.
21 października, 2010
39
40
Wyjazdy firmowe narciarskie i.
25 sierpnia, 2010
41
Wrack Garage, Car building,.
16 czerwca, 2010
42
Automobile events
16 czerwca, 2010
43
SPORTEUM POWER PADEL –.
6 czerwca, 2025
44
45
Ludzie są kluczem do.
13 maja, 2025